Apie mus

Trumpai drūtai

Nuo idėjos iki realizacijos praėjo nei daug nei mažai… vieneri metai. Pagaliau galiu drąsiai rašyti LABAS!

Tau tai – užkandžių kelionė, kuri, tikiuosi, bus pilna naujų atradimų!
Tuo tarpu man:
– Puiki savirealizacija, galimybė supažindinti Tave su savo aistra,
Iššūkis pataikyti į Tavo užkandžiavimo preferencijas,
Tikslas tapti Tavo Nr. 1 užkandžių bei valgomų dovanų tiekėja!
Ambicinga? Sakyčiau, realu 🙂 .

Kryptis ir lūkesčiai

Mano nuomone, asmeninių rekomendacijų rinkodara yra viena stipriausių marketinginių priemonių, kuomet kalbame apie maistą. Kadangi ši e-parduotuvė gimė iš noro dalintis asmenine skania patirtimi ir atradimais iš pasaulio, kiekvienas asortimente esantis produktas buvo išbandytas, patvirtintas ir be sąžinės graužaties rekomenduojamas.
O kad žinotum, kiek bandytų produktų buvo atmesta… Ir kiek dar tokių bus! Nes kelionė tik prasideda, o kokybės kartelė užkelta asmeniškai.

Na, o su atrinktaisiais tiekėjais palaikome glaudų ryšį, todėl šią elektroninę parduotuvę matau kaip kolaboracijos ir partnerystės platformą. Nors ji vis keisis ir plėsis, drąsiai dalinsiuosi informacija apie gamintojus, kad susipažinti su jais galėtum ir Tu!

Be to, kiekvieną užsakymą stengsiuosi paruošti asmeniškai, todėl poreikiui atsiradus drąsiai galėsi susikomplektuoti dovanas ir nesukti galvos!

Jei nuspręsi keliauti kartu, būsiu labai dėkinga už feedback (atsiliepimus, rekomendacijas, pasiūlymus). Nesu naivi, klaidų tikrai bus, bet viską darau iš širdies ir čia svarbiausias – tobulėjimas!

Meniu